Kā namīpašnieki var uzlabot izīrēto telpu pārvaldību, izmantojot automatizāciju?

 • Proforio

Nekustamā īpašuma tirgū ir gan lieli un mazi apsaimniekošanas uzņēmumi, gan arī individuāli namīpašnieki, kuri paši iznomā / izīrē sev piederošos īpašumus un paši tos arī pārvalda.

Ir dažādi iemesli, kāpēc īpašnieki nevēlas uzticēt apsaimniekošanu kādam nekustamo īpašumu apsaimniekošanas uzņēmumam vai arī zaudē uzticību apsaimniekotājam un maina to.

Ko vēlas namīpašnieki?

Pirmkārt, pēc iespējas lielāku peļnu no izīrētajiem/iznomātajiem īpašumiem un pieaugošu īpašumu vērtību. To var panākt ar efektīvu, ilgtspējīgu un uz attīstību vērstu sava īpašuma/īpašumu pārvaldību. Otrkārt, zināmu stabilitāti - mazu īrnieku / nomnieku mainību, paredzamus ieņēmumus un pēc iespējas mazāk problēmsituāciju risināšanu. Turklāt vēlmi patērēt pēc iespējas mazāk laika īpašumu pārvaldīšanai.

Kas patērē namīpašnieku laiku?

Lietu un darbību saraksts ar ko namīpašnieki ir aizņemti, pārvaldot savu īpašumu, ir diezgan plašs:

 • Īrnieku atrašana, izvietojot sludinājumus un izvērtējot potenciālos īrniekus.
 • Līgumu un citu aktu sastādīšana.
 • Ikmēneša īres/nomas rēķinu un komunuālo rēķinu sagatavošana.
 • Rēķinu izsūtīšana.
 • Skaitītāju rādījumu ievākšana un apstrāde.
 • Atgādināšana īrniekiem par skaitītāja rādījumu iesniegšanu un rēķinu apmaksu.
 • Sekošana līdzi līgumu termiņiem un citiem termiņiem.
 • Problēmsituāciju un tehnisku ķibeļu risināšana.
 • Uzticamu meistaru un darbinieku atrašana.
 • Inventāra pārvaldīšana.
 • Sekošana līdzi rēķinu apmaksai.
 • Naudas plūsmas uzskaite un analīze.
 • Dažādu ar īpašumu saistītu failu, dokumentu un piezīmju uzglabāšana.
 • Un vēl...

Protams, ka ir iespējams darbus uzticēt algotam darbiniekam vai kādai kompānijai. Tas gan visticamāk nozīmē relatīvi lielas izmaksas. Bet, vai ir iespējams ar mazākām izmaksām panākt ērtāku un ātrāku īpašuma pārvaldību?

Atkarībā no īpašumu skaita un lieluma, kādam tas var būt kā pilnas slodzes darbs, bet citam prasīs tikai dažas stundas nedēļā vai mēnesī.

Lai cik laika tas katram prasītu, ir iespējams atvieglot īpašumu pārvaldīšanu, izmantojot mūsdienām atbilstošus tehniskus risinājumus un automatizējot atkārtojošas darbības, kā, piemēram, rēķinu izrakstīšanu, līguma termiņu uzraudzību, skaitītāju rādījumu nodošanu un īrnieku informēšanu.

Proforio ir lielisks rīks, kas var palīdzēt tavā ikdienā ar gandrīz visām īpašuma pārvaldīšanas darbībām. Lietotājam šis rīks dot iespēju ātri un ērti izrakstīt rēķinus, tos automatizējot, palīdz pārvaldīt savus nekustamā īpašuma objektus vienā lietotnē bez excel programmas vai piezīmju klades. Turklāt dot iespēju vienuviet izmainīt vai pievienot nepieciešamo informāciju līgumā, kas attiecas uz īrniekiem, izveidot katram nekustamā īpašuma objektam pamatlīdzekļu uzskaites sistēmu. Un vēl un vēl! Iespējas ir plašas!

Kam ir piemērots Proforio?

Proforio ir piemērots kā viena dzīvokļa īpašniekam, tā arī daudzīvokļu namu vai komerctelpu īpašniekam, pārvaldītājam vai apsaimniekotājam. Nav svarīgi, cik daudz un kādi īpašumi Tev pieder, bet gan tas, vai esi gatavs ietaupīto laiku veltīt sev, savai ģimenei, atpūtai, hobijam?

Būtiskākais ir tas, ka šis rīks ir pieejams par adekvātu un draudzīgu mēneša maksu, kas būs daudzreiz izdevīgāk nekā algot darbinieku, kurš veiktu tās pašas darbības, kuras paveic Proforio. Ir pieejams arī bezmaksas plāns!

Proforio var sākt izmantot 30 dienas bezmaksas bez ierobežojumiem! Piedāvājam arī iespēju palīdzēt uzstādīt Tavu īpašuma kontu.

Ja Tev ir neliels īpašums, tad bezmaksas plāns ir domāts tieši Tev! Uzzini vairāk par to cenu sadaļā.

Mums ir diezgan ambiciozi mērķi un vīzija par to, kādu nākotnē vēlamies redzēt šo rīku. Darbs pie vairāku jaunu funkciju ieviešanas notiek nemitīgi, bet ir lietas, kuru ieviešana prasīs gadus un sadarbību ar citiem saistītiem uzņēmumiem. Arī Tu vari būt daļa no šī procesa!

Ja vēl neesi pārliecināts, pieraksties uz jaunumu saņemšanu, lai nepalaistu garām kādu īpašu piedāvājumu vai paziņojumu par jaunievedumu, kas iespējams palīdzēs arī Tev!